Erelid Piet Koks overleden; lees het In Memoriam.

Piet Koks, 68 jaar lid van Kon. Harmonie St. Cecilia. Van die jaren speelde Piet het overgrote deel op zijn bariton in ons orkest. En niet alleen bij ons; vele orkesten wisten hem te vinden als lid of gastmuzikant door de jaren heen. Toen het moeilijker werd voor Piet om in de avonden te repeteren, koos hij ervoor bij ons te stoppen als muzikant, maar als erelid bleef hij, samen met zijn vrouw Riet, verbonden aan onze vereniging. 68 Jaar…. Trouw lid, betrokken muzikant, vriend, opleider, 30 jaar bestuurslid en deelnemer van vele commissies voor allerlei activiteiten is slechts kleine greep uit zijn bijdrage voor onze vereniging. Het is dan ook niet voor niks dat we hem in 2001 zeer verdiend hebben voorgedragen bij de Gemeente als “Vrijwilliger van het jaar”. Er zijn nooit genoeg woorden om te vertellen wat Piet allemaal voor onze vereniging heeft gedaan en betekend… We zijn gezegend met heel veel mooie herinneringen aan Piet en we zijn ook gezegend dat we iedere maandag op onze repetitie kleinzoon Pjotr zien en horen: de herinnering leeft voort. Ook kleindochter Vera hebben we een tijdje in ons midden mogen hebben. Piet was daar trots op. Het laatste jubileum was dat van 65 jaar lid en toen is hij door de andere ereleden van onze vereniging verrast met een etentje én de komst van de burgemeester. Daar was Riet ook bij, Riet ontbrak eigenlijk nooit waar Piet bij aanwezig was. Daar zijn we Riet erg dankbaar voor. Vanaf het moment dat Piet wist dat het einde van zijn leven in zicht kwam gaf hij aan dat een laatste muzikale groet brengen, samen met de muzikanten van Gillesia, voor hem van grote waarde zou zijn en dat is het zeker ook voor ons. Waar woorden nooit genoeg zullen zijn is daar gelukkig de muziek om onszelf te uiten, met elkaar verbonden te voelen en Piet te herinneren. En daarmee blijft Piet in onze muzikale harten…altijd! Namens Kon Harmonie St Cecilia, in samenwerking met Muziek &Vriendschap uit Riel, wensen wij Riet, kinderen en kleinkinderen, en alle verdere dierbaren, heel veel kracht en sterkte toe voor de komende tijd.

10-09-2021

19/
08

Repeteren in Gilze

Locatie: De Schakel
Tijd: 20.00

15/
09

Kermisconcert

Locatie: Dorpsplein, Riel
Tijd: 12.00

06/
10

Kermisconcert

Locatie: Steenakkerplein, Gilze
Tijd: 13.30

26/
10

Dorpenconcours

Locatie: Alphen
Tijd: 15.30

23/
11

Spaanse avond

Locatie: De Schakel
Tijd: 20.00

30/
11

Teerfeest

Locatie: De Hof, Gilze
Tijd: n.n.b.

11/
01

Nieuwjaarsconcert

Locatie: De Leybron, Riel
Tijd: 20.00

03/
02

Geen repetitie (ivm sauwelactiviteiten)

Locatie:

29/
03

Gouden Paren / Donateurs concert

Locatie: De Schakel, Gilze
Tijd: 20.00

23/
06

Repeteren in Gilze

Locatie: Bovenzaal De Schakel
Tijd: 20.00

22/
11

Najaarsconcert

Locatie: De Schakel, Gilze
Tijd: 20.00